Nauji butai Druskininkuose

1-2 kambarių butai Versminėje.

Butai kiekvieno poreikiams

Parduodami butai Neravų g. 2A ir 2B, bei naujame Merkinės g. 13 daugiabučiuose namuose. Butai parduodami su daline arba pilna apdaila. Butai nuo 1 iki 2 kambarių, 9 išplanavimų tipų. Virš 60% butų jau turi naujus savininkus, tarp kurių didžioji dalis nuolatiniai kurorto gyventojai, o kita dalis įsigijusi butus kaip laisvalaikio būstą. Namus administruoja UAB „Druskininkų butų ūkis“, esanti lyderė ir turinti ilgametę patirtį šioje veiklos srityje Druskininkų mieste.

Daugiau

Komercinės patalpos

Parduodamos arba išnuomojamos komercinės patalpos Neravų g. 2A , 2B ir naujame Merkinės g.13 daugiabučiuose namuose, pirmuose aukštuose. Komercinių patalpų plotai svyruoja nuo 27 kv.m. iki 57 kv.m. ploto. Komercinių patalpų įrengimo lygis – dalinė apdaila, todėl naujieji komercinių patalpų savininkai gali įsirengti patalpas pagal savo poreikį, atsižvelgiant į vykdomos veiklos pobūdį. Jau parduotose komercinėse patalpose veikia grožio salonai.

2A 2B M13

Privalumai

Namams statyti ir įrengti panaudotos kokybiškos ir sertifikuotos statybinės medžiagos; Kiekvienoje namo laiptinėje įrengti modernūs, saugūs ir tyliai veikiantys Schindler liftai; Įrengtas erdvus automobilių parkingas; Įrengti šiuolaikiniai, atitinkantys visus higienos ir saugumo reikalavimus, požeminiai, stacionarūs atliekų rūšiavimo konteineriai; Vidiniai kiemai, automobilių parkingas ir aplink namus esanti teritorija yra puikiai apšviesta, nes įrengta automatizuota lauko apšvietimo sistema.

Daugiau

Specialūs pasiūlymai

Parduodamas naujas butas, su pilna apdaila ir 100% įranga. Nauji prieškambario, virtuvės, svetainės ir miegamojo baldai. Nauja buitinė technika, indai bei stalo reikmenys, nauja patalynė, šviestuvai, pilna vonios kambario įranga.

Butas naujas, jame dar niekas negyveno, butas nebuvo nuomojamas. Butas pastatytas ir įrengtas projekto vystytojo UAB „Spaineta“


Daugiau

***

Speciali nuolaida paskutiniam parduodamam butui Neravų g.2B name!


Daugiau