Nauji butai su pilna ir daline apdaila Druskininkuose

Apie projektą

Druskininkai – didžiausias Lietuvos kurortas, garsėjantis unikalių gydomųjų savybių turinčiomis mineralinio vandens versmėmis.

Versminė – nauja gyvenvietė Druskininkuose, Neravų ir Merkinės gatvėse, kur pastatyti trys daugiabučių korpusai su pirmuose aukštuose įrengtais garažais bei komercinėmis patalpomis.

Versminėje galima išsirinkti naujus butus nuo 39 kv.m. iki 60 kv.m. ploto su daline arba pilna apdaila.
Taip pat galima įsigyti visiškai įrengtus butus su naujais moderniais baldais, buitine technika, užuolaidomis ir kt.

Pirmuosiuose namų aukštuose siūlomos įsigyti komercinės patalpos nuo 27 kv.m. iki 57 kv.m. ploto su daline apdaila.

Naujoje gyvenvietėje, netoli miško ir tvenkinio, iš aukštos kokybės medžiagų viso pastatyta daugiau nei 180 butų su daline arba pilna apdaila. Apželdinta aplinka, apšviesti kiemai ir gatvė – užtikrins jaukumo ir saugumo jausmą bei ilgam taps atgaivos ir poilsio šaltiniu.

Druskininkai – seniausias ir giliausias tradicijas turintis Lietuvos kurortas. Vietoje, kur įsikūręs miestas, jau labai seniai buvo aptiktos mineralinių druskų turinčios versmės, o vietiniai žmonės greitai pastebėjo jų gydomąsias savybes. Sveikatinimo ir sveiko poilsio paslaugos čia paįvairinamos pramogomis, kurių Druskininkuose nestinga įvairiausių pomėgių lankytojams.

Įsigiję būstą Versminėje, gyventojai galės džiaugtis aktyviu poilsiu, nes tai vienintelis kurortas Lietuvoje, kuriame įmanoma suderinti žiemos ir vasaros pramogas ištisus metus. Druskininkuose veikia vienas didžiausių Europoje vandens parkas, kuriame niekada nesibaigia vasara, o kitapus Nemuno įkurta slidinėjimo oazė, kur niekada nesibaigia žiema – pramogų kompleksas „ Snow Arena“ ir visa tai - vos keli kilometrai nuo Versminės!