Privalumai


Išskirtinė gyvenimo kokybė
Versminės mikrorajone daug žalių zonų, atstumai tarp namų leidžia džiaugtis kiemų erdvėmis. Teritorijoje įrengtos žalios vejos, apželdintos liepomis. Atokiau vidinių namų kiemų įrengtos erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, vietos jose pakanka ne tik gyventojams, bet ir atvykusiems svečiams.Visa teritorija puikiai apšviesta. Gyventojų patogumui įrengti erdvūs balkonai arba terasos, kuriuose telpa kėdės su staliuku jaukiems vakarams.

Vaizdinga ir rami vieta
Versminė yra Babinių miško kaimynystėje, nuošaliau nuo triukšmingų gatvių. Švarus ir grynas miško oras, netoliese Neravų, Grūto ir Alkos tvenkiniai, kuriuos per keliolika minučių pasieksite tiek pėsčiomis, tiek dviračiu. Kruopščiai sutvarkyta aplinka, prižiūrėtos vejos, gyvenvietę puošia žydinčios gėlės bei dekoratyviai krūmai.

Puiki infrastruktūra ir patogus susisiekimas
Vos už poros šimtų metrų – visuomeninio transporto stotelė, iš kurios autobusais bei mikroautobusais pasieksite miesto centrą ir kitas vietas, o per 15-20 min centrą pasieksite puikiai įrengtu pėsčiųjų ir dviračio taku, einančiu per vaizdingą pušyną. Visuose šalia Versminės esančiuose parkuose ir miškuose įrengti pasivaikščiojimo, dviračių takai. Žiemą veikia slidinėjimo trasos. Nors Versminė yra miesto pakraštyje, šalia yra ne viena maisto prekių parduotuvė, vaistinė, kirpykla, odontologijos klinika. Vos už kelių šimtų metrų yra „Eglės“ sanatorija, kurioje ištisus metus galima mėgautis įvairiomis sveikatingumo bei gražinimo procedūromis ir SPA malonumais. Už kelių kilometrų nuo Versminės yra visus metus veikiantis žiemos slidinėjimo centras „Snow Arena“, už keliolikos kilometru 18 duobučių golfo laukas.

Vieni šilčiausių namų Druskininkuose
Pastatams suteikta C energinio naudingumo klasė. Versminės namai yra tarp ekonomiškiausių ir mažiausiai energijos vartojančių namų Druskininkų mieste. Energijos sunaudojama vidutiniškai ~156 kWh/kv( m2*metai).